FAQ

Jaké jsou podmínky pro udělení 22 bodů do systému vzdělávání ČLnK?

Pro získání certifikátu stačí zhlédnou alespoň 75% odborného programu (374 minut). Systém sčítá jak minuty z on-line streamu z 18. 6., tak následná zhlédnutí přednášek v archivu akce. Po přihlášení Vaším unikátním heslem si můžete ověřit, kolik minut zhlédnutí Vám k úspěšnému absolvování kongresu zbývá. Kongres tedy můžete postupně sledovat až do konce září, poté budou všem úspěšným absolventům rozeslány certifikáty na e-mail uvedený při registraci.

Kdy obdržím přístupové údaje ke sledování kongresu?

Přístupové údaje včetně odkazu na stránku sledování on-line kongresu vám budou poslány nejpozději do 16. 6. 2021 na e-mail uvedený při registraci.

Kdy obdržím certifikát o účasti?

Certifikát vám bude odeslán na registrační e-mail po ukončení archivu tedy v týdnu od 4. října 2021. Pro obdržení certifikátu o úspěšném absolvování kongresu je zapotřebí zhlédnutí alespoň 75 % (374 minut) odborného programu.

Jak se mohu registrovat?

Po kliknutí na tlačítko REGISTRACE stačí vyplnit jednoduchý formulář, následně budete kontaktováni naším týmem a bude vám poslána faktura.

Musím kongres sledovat v přímém přenosu?

Pokud nestihnete přímý přenos vzdělávací akce, tak se nic neděje. Celý záznam kongresu bude na stejné webové adrese a pod týmiž přístupovými údaji, které obdržíte na registrační e-mail, dostupný do 30. 9. 2021. I po tuto dobu je sledování akce ohodnoceno body pro lékárníky v rámci celoživotního vzdělávání dle ČLnK. K programu se můžete během této doby kdykoli vrátit a pokračovat ve sledování. Pro obdržení certifikátu o úspěšném absolvování kongresu je zapotřebí zhlédnutí alespoň 75 % (374 minut) odborného programu.

Rádi bychom zaregistrovali větší počet účastníků najednou, je to možné?

Samozřejmě. Kontaktujte, prosím, Elišku Pančochovou, DiS.,  na e-mail registrace@solen.cz, která s vámi hromadnou registrace vyřeší. Ke každému účastníkovi je potřeba uvést jeho jméno, příjmení, tituly, e-mailovou adresu a ČLnK ID. Na jeden e-mail není možné registrovat více uživatelů!

Nefunguje mi živé vysílání – kde může být chyba?

  • Špatně zkopírované heslo – Často se stává, že při kopírování hesla „vypadne“ první či poslední písmenko nebo naopak se před heslem zkopíruje i mezera.
  • Špatně přepsané heslo – Některé znaky se snadno zamění (např. písmeno O a číslice 0), doporučujeme heslo nepřepisovat, ale zkopírovat.
  • Zastaralý prohlížeč – Pro sledování živého vysílání doporučujeme aktuální verzi Google Chrome. Problémy mohou nastat hlavně v případě staršího Internetu Explorer, který již není delší dobu podporován.
  • Nevyhovující připojení k internetu – Pokud sledujete živé vysílání na sdílené lince (bytový dům apod.), může rychlost internetu kolísat v závislosti na vytížení sítě dalšími uživateli. Doporučujeme snížit v okně pro přehrávání kvalitu streamu na minimum.
  • Blokace živého vysílání – Některé sítě mohou vysílání automaticky blokovat/zpomalovat (nemocniční internetová síť apod.). V tom případě doporučujeme vyzkoušet živé vysílání např. přes mobilní internet nebo přednášky shlédnout později v archivu akce.

Kde najdu ČLnK ID?

Prosíme, abyste při registraci uváděli své ČLnK ID. Pokud své ČLnK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány. Děkujeme za spolupráci!

Vážená paní, pane, upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o léčivých přípravcích, včetně reklamních sdělení, vztahující se k léčivým přípravkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat (dále jen odborník). Vezměte v potaz, že nejste­‑li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil(a) či interpretoval(a), a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil(a) pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.

Prohlašuji

1. že jsem se s výše uvedeným poučením seznámil(a),
2. že jsem odborníkem ve smyslu zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy v platném znění a jsem si vědom(a) rizik, kterým by se jiná osoba než odborník vstupem na tyto stránky vystavovala.

Pokud vaše prohlášení není pravdivé, upozorňujeme Vás, že se vystavujete riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob.

crossmenuchevron-down