Organizační informace

Cena

Typ účastníka / Termín Zvýhodněná cena Na místě
Farmaceut, člen ČFS
Farmaceutický asistent, člen ČFS
800 Kč 1 000 Kč
Farmaceut, nečlen ČFS
Farmaceutický asistent, nečlen ČFS
900 Kč 1 100 Kč
Farmaceut, člen ČFS do 35 let
Farmaceutický asistent, člen ČFS do 35 let
400 Kč 500 Kč
Farmaceut, nečlen ČFS do 35 let
Farmaceutický asistent, nečlen ČFS do 35 let
450 Kč 550 Kč
Ostatní odbornosti 900 Kč 1 100 Kč
Student 900 Kč 1 100 Kč

Nabídka zvýhodněného poplatku končí za:

Registrovat za zvýhodněnou cenu

Registrační poplatek zahrnuje

 • účast na odborném programu
 • veškeré tiskové materiály včetně abstrakt přednášek s podrobným programem akce
 • vstup na doprovodnou expozici firem
 • občerstvení v přestávkách mezi přednáškovými bloky
 • 21% DPH

Při registraci prosíme o uvedení vašich členských čísel ČLnK, která jsou potřeba ke schválení bodů ČLnK.

Registrační poplatek

O výši registračního poplatku rozhoduje datum registrace, nikoliv datum platby. Po odeslání registračního formuláře budete kontaktováni našim týmem a pošleme vám pokyny k platbě. Pokyny k platbě vám budou poslány nejpozději do 11. 6. 2021 na e-mail uvedený při registraci.

Místo konání

Hotel Flora Olomouc

 • Adresa: Krapkova 439/34, 779 00 Olomouc
 • Web: www.hotelflora.cz
 • GPS: 49.5911222N, 17.2434653E

Víceúčelový komplex, který je velmi atraktivní svojí polohou. I když je situován v centru města, naleznete jej v bezprostřední blízkosti parku, ve skvělé dostupnosti autem i pomocí hromadné dopravy. Hotel nabízí klientům široký rozsah služeb, výbornou českou a mezinárodní kuchyni v příjemném prostředí restaurace, wellness centra a prostory pro pořádání kongresů, školení, seminářů, výstav, firemních prezentací i kulturních a společenských akcí, a to dokonce s jednou z nejhezčích vyhlídek na Olomouc.

Parkování

U hotelu je bezpečné parkoviště pro 130 osobních aut s denní taxou 100 Kč. K parkování se dá využít i přilehlá ulice Krapkova.

 

Dostupnost MHD

Chystáte-li se do Olomouce vlakem, či autobusem, hotel Flora se nachází asi 3 min chůze od tramvajové zastávky Výstaviště Flora. Tuto zastávku obsluhují tramvaje čísla 1, 4 a 6. Všechny zastavují na zastávce Olomouc, hlavní nádraží, tramvaj číslo 4 i na zastávce Autobusové nádraží, podchod.

Stravování

 • Pro účastníky je zajištěno občerstvení během přestávek mezi jednotlivými přednáškovými bloky.
 • Oběd není v ceně registračního poplatku. Účastníci si jej mohou objednat při registraci. Nebude-li oběd objednán dopředu, nejsme schopni garantovat jeho zajištění.

 

Pátek 18. 6. 2021

 • MENU 1 – klasické: Polévka minestrone, Pražská vepřová roláda a šťouchané brambory, míchaný salát
 • MENU 2 – vegetariánské: Polévka minestrone, Brokolicové placičky se sýrem a vařené brambory, míchaný salát
Cena za menu: 200 Kč

Sobota 19. 6. 2021

 • MENU 1 – klasické: Polévka brokolicová, Hovězí kostky na mrkvi a dušená rýže, směs listových salátů
 • MENU 2 – vegetariánské: Polévka brokolicová, Pikantní směs ze sójového masa a kus-kus, směs listových salátů
Cena za menu: 200 Kč

Ubytování

Každý účastník si v případě zájmu zajišťuje ubytování sám. V Hotelu Flora jsou zarezervovány pokoje v době konání kongresu typu COMFORT**** (jednolůžkový pokoj/1 400 Kč, dvoulůžkový pokoj/1 800 Kč) a SUPERIOR PLUS**** (jednolůžkový pokoj/1 700 Kč, dvoulůžkový pokoj/2 100 Kč) za zvýhodněné ceny.  Tuto rezervaci budete moci čerpat přímo na recepci hotelu e-mail hotelflora@hotelflora.cz nebo telefonicky 585 422 200 pod heslem „Kongres lékárníků“ do 4. 6. 2021. Rezervace nelze provádět přes webové stránky hotelu a jiné rezervační systémy. Od 5. 6. 2021 bude možné rezervovat pouze dle volné kapacity a bez slevy. STORNO PODMÍNKY HOTELU: 24 hodin před nástupem nebo nedojezd – 100% z ceny objednaných služeb.

Vážená paní, pane, upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o léčivých přípravcích, včetně reklamních sdělení, vztahující se k léčivým přípravkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat (dále jen odborník). Vezměte v potaz, že nejste­‑li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil(a) či interpretoval(a), a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil(a) pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.

Prohlašuji

1. že jsem se s výše uvedeným poučením seznámil(a),
2. že jsem odborníkem ve smyslu zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy v platném znění a jsem si vědom(a) rizik, kterým by se jiná osoba než odborník vstupem na tyto stránky vystavovala.

Pokud vaše prohlášení není pravdivé, upozorňujeme Vás, že se vystavujete riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob.

crossmenuchevron-down